Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcemy Szkocje , Szakcja , Szkocja , Szkocja !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o połączenia w sezonie letnim nad Morze Bałtyckie a w zimie w Alpy i Karpaty
wystarczy byc tylko troche ogarnietym,by wejsc na strone eurolot.com ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze jeszcze do zielonej gory ,koszalina ,szyman i kamienia pomorskiego ?? o ile pierwsze kierunki maja sens,to krakow do ktorego jade autem 3,5h vs dojazd na lotnisko , odprawa,ladowanie,dojazd do centrum ...  - to trzeba chyba glowa sprawdzic ostrosc futryny w drzwiach ...
Chodziło mi o zbudowanie sensownej siatki połączeń w kraju. Oczywiście po uwzględnieniu kosztów i rentowności. Żeby oprócz jedynego lotniska w kraju (Gdańsk) z którym Świdnik ma połączenie dodać te gdzie będzie potrzeba i wygoda dla podróżnych. Szczecin i Katowice na początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będa połączenia do Glasgow albo Edynburga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze jeszcze do zielonej gory ,koszalina ,szyman i kamienia pomorskiego ?? o ile pierwsze kierunki maja sens,to krakow do ktorego jade autem 3,5h vs dojazd na lotnisko , odprawa,ladowanie,dojazd do centrum ...  - to trzeba chyba glowa sprawdzic ostrosc futryny w drzwiach ...
o przepraszam,ale do Zalesia Górnego obowiązkowo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będa połączenia do Glasgow albo Edynburga?
Jestem za tym połaczeniem,mam nadzieję że kiedyś się doczekam-aby nie za długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym połaczeniem,mam nadzieję że kiedyś się doczekam-aby nie za długo
  Myślę, że zanim takie połączenie powstanie to już nie będziesz zbierał/a śmieci w Szkocji :-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu z tego ciemnogrodu  będzie można polecieć wszędzie tylko z jedną przesiadką, w rozsądnej cenie i to z normalnym bagażem!  To drugie porządne połączenie na lotnisku świdnik, oby go nie zabrali jak połaczenia do Dublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zanim takie połączenie powstanie to już nie będziesz zbierał/a śmieci w Szkocji :-))))
  hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie można się już gdzieś z Lublina ruszyć. Nie trzeba w tym celu wybierać się aż do Warszawy żeby polecieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule zapomniano wspomnieć, że Port Lotniczy Frankfurt (wg.. Wikipedii) jest na pierwszym miejscu na świecie pod względem obsługiwanych połączeń międzynarodowych.   Oczywiście mam na myśli Frankfurt nad Menem (około 1200 - 1300 km od Lublina drogami).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Frankfurt to okno na świat. Teraz już może być tylko lepiej jeśli chodzi o loty z PL Lublin.  Ciekawe co na to Rzeszów?
A co na to Rzeszów , normalnie, na pewno się nie napina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Też ma prawo do rozwoju sportu ale i nie tylko tego. Wszystko da się zrobić tylko trzeba mieć pieniądze, jak jesteście tacy mądrzy do dajcie Na Motor 3mln. Bo takie cwaniaki z was przez internet. Lublin Jest Jednym z większych miast tego biednego kraju, to takie samo miasto jak Kraków, Warszawa, Wrocław...  Tylko wszyscy olewają Polskę wschodnią, bo uważają że tu jest bieda że tu nic się nie zrobi nie uda. A tu wszystko jest możliwe. I od kąt tym miastem rządzi Żuk widać zmiany widać bardzo wielkie zmiany. Lublin rośnie i jest coraz lepiej w tym mieście i to widać, tylko wszystkiego nie da się zrobić na raz, na to potrzeba kilkanaście lat. Lublin jest nie doceniany przez polaków ludzie sie boją inwestować w to piękne miasto. Warszawa buduje kolejne wieżowce i metro a nie patrzą na inne miasta. Mam nadzieję że Żuk zostanie jeszcze raz prezydentem Lublina i będzie nadal zmieniał nasze piękne miasto bo do tej pory mu się to udaję... Jestem dumny że mieszkam w Lublinie. :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, bardzo dziwne, wlasnie spardzilem i w sytemie rezerwacji LUFY jeszcze go nie ma...??? a chcialem zabokowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PĘKNIE TYSIONC LAJKÓF!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port Lotniczy Lublin bardzo szybko sie rozwija tylko my Lublinianie i mieszkańcy Lubelszczyzny nie doceniacie tego co macie bo mamy piękny region z Lotniskiem. Jeszczee trochę i cały wschód będzie latał z Lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jak zrobi porządek z Rumunami i Bułgarami handlującymi na Ruskiej to podpisze pod tym co napisałes. Zeby leciec do Frankfurtu lub innego miasta w europie nie tylko w celach zarobkowych potrzeba na to kasy ( mam na mysli wyjazdy weekendowe w rózne zakatki europy) A samymi supermarketami czlowiek nie wyzyje...Trzeba otworzyc produkcje i dac ludziom prace w Lublinie ...Są ku temu mozliwosci. Ale na początek trzeba zrobic porzadek z bezprawiem na Ruskiej,pod halą NOVA i na Pocztowej. Tu kwitnie handel...ale niestety nie tym co trzeba..i tu ma pole do popisu na Prezydent Żuk...a wybory tuz tuż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz już oficjalnie wszyscy chcący zaorać nasze lotnisko powinni zamknąć gęby i więcej nie zabierać głosu
 
teraz już oficjalnie wszyscy chcący zaorać nasze lotnisko powinni zamknąć gęby i więcej nie zabierać głosu
  A czym tu się cieszyć? To, że Niemcy czy Rumuni będą łupić rodaków? To wstyd, że państwo polskie nie mogło stworzyć jednej, normalnej linii lotniczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż kto korzystał z Frankfurtu/M wie że główne loty transatlantyckie odlatują w godzinach porannych a te na wschód około południa.... więc co mi po przylocie do F po 14 jak już większość odleciała?   Z połaczenia będą korzystać zbieracze truskawek, szparagów i Ci żyjący z "jumy"
Chyb jednak brednie wypisujesz..Przecież nie ma jednego lotu transatalntyckiego z FRA w ciągu dnia...co za głupoty!!!na pewno latają za Atlantyk kilka razy dziennie, w różnych porach! FRA to jeden z największych portów lotniczych w Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    A czym tu się cieszyć? To, że Niemcy czy Rumuni będą łupić rodaków? To wstyd, że państwo polskie nie mogło stworzyć jednej, normalnej linii lotniczej  A wiesz jak działa lotnisko, z czego jest dotowane, na czym zarabia, komu daje prace?? Chyba nie wiec milcz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...